Masz pytania? Zadzwoń - 696 067 822

Warsztaty językowe – ferie 2020

Warsztaty językowe w ferie 2020 / Zajęcia online jak i stacjonarne w małych grupach

Spędź z nami ferie i wykorzystaj ten czas na szlifowanie języka obcego, nadrobienie zaległości spowodowanych np. zdalnym nauczaniem oraz na przełamanie bariery językowej przy okazji świetnie się bawiąc. W naszej ofercie mamy język: angielski, francuski, niemiecki oraz hiszpański.

Jeśli marzysz by rozpocząć przygodę z nowym językiem od podstaw, przyjdź i sprawdź nasze skuteczne metody.  Prócz wielu przydatnych wskazówek jak szybko osiągnąć sukces językowy, zapraszamy cię do tzn. total immersion – totalne zanurzenia językowego, które jest kluczem do szybkich efektów w nauce.


Dla dzieci

Dla dzieci przygotowaliśmy między innymi:

  • nauka przez zabawę – angażując wszystkie zmysły chcemy, żeby dzieci brały czynny udział w nauce.  np. gotując słynne hiszpańskie Gazpacho, oczywiście po hiszpańsku. Ucząc się owoców w języku angielskim przygotujemy pyszną i zdrową sałatkę owocową i wiele innych,
  • tworząc wspólne projekty plastyczne powtórzymy słownictwo oraz wprowadzimy nowe zwroty,
  • zabawy ruchowe, piosenki językowe a także rymowanki, które pozwolą popracować nad wymową oraz zapamiętać całe frazy w języku obcym,
  • ćwicząc mówienie i słuchanie przeprowadzimy eksperymenty, stworzymy perfumy, zbudujemy domy, zrobimy zawody w ubieraniu misia oraz wiele innych- chcemy zainteresować dzieci nauką języków obcych – ucząc przez zabaw,
  • dowiemy się kim są tzw. false friends i dlaczego trzeba na nich uważać😊

Nie czekaj, przyjdź i sprawdź nas! Spraw żeby te ferie były spędzony w kreatywny i efektywny sposób w świetnej atmosferze. Nie tylko zainteresujemy twoje dziecko nauką języka,  ale sprawimy, że będzie to świetna zabawa.

Zadzwoń +48 696 067 822 lub napisz do nas →


Dla młodzieży

Młodzież zapraszamy na warsztaty mające na celu poprawę sprawności językowych. Stawiamy na mówienie oraz słuchania ze zrozumieniem – tak bardzo przydatne, a często pomijane w nowej rzeczywistości szkolnej. Chcemy, żeby w małych grupach  oraz w komfortowych warunkach kursanci mogli mówić – debatując na tematy dostosowane do ich wieku oraz zainteresowań, słuchać jak najwięcej podcastów, filmików oraz autentycznych materiałów oraz przełamywać barierę mówienia. Poznając nowe struktury gramatyczne oraz słownictwo. Naszym celem jest także podciągnięcia wszelkich braków spowodowanych obecną sytuacją.

Zapraszamy również na zajęcia konwersacyjne z native speakarem – dobry sposób żeby się sprawdzić oraz wyjść ze strefy komfortu.

Zadzwoń +48 696 067 822 lub napisz do nas →


Dla dorosłych

Naszych dorosłych kursantów zapraszamy na konwersacje z native speakarem zarówno dla tych mniej jak i bardziej zaawansowanych językowo oraz debaty językowe, mające na celu przełamać Państwa barierę językową, a także udoskonalić słownictwo oraz struktury gramatyczne.

Chcielibyśmy również wprowadzić elementy języka biznesu by czuli się Państwo swobodnie przeprowadzając np. rozmowę  przez telefon w języku obcym lub w czasie stresujących negocjacji lub ważnych rozmów z klientem.

Zadzwoń +48 696 067 822 lub napisz do nas →

Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas: +48 696 067 822