Masz pytania? Zadzwoń - 696 067 822

Kursy dla dzieci

Warsztaty z języka angielskiego dla dzieci

Dlaczego MY i co nas wyróżnia?

Skuteczność i dokładność             

W naszej szkole językowej Easy English szczególny nacisk kładziemy na jakość, dbałość o szczegóły i efektywność nauki języka obcego. Odkrywając kolejne etapy nauki dbamy jednocześnie o doskonalenie wszystkich umiejętności językowych oraz poprawną i staranną wymowę.

Nauka przez zabawę

W naszej szkole językowej chcemy od najmłodszych lat kształtować pozytywne skojarzenia związane nauką języków obcych. Chcemy również by przyswajanie języków obcych było intuicyjne i naturalne. W trakcie zajęć bazujemy głównie na materiałach dydaktycznych  z rynku angielskiego oraz zabawek, które tworzą świat bliski dzieciom.  Dbamy o to, aby atmosfera na lekcji sprawiała, że uczniowie poczują się swobodnie i będą zaangażowani oraz zmotywowani do nauki.

Lektorzy

Doświadczeni i wykwalifikowani pedagodzy sprawią, że dzieci w naturalny sposób podczas zabawy będą efektywnie przyswajać język obcy. Na zajęciach wykorzystywane są zabawy ruchowe, piosenki oraz gry z odgrywaniem ról dzięki czemu dzieci biorą aktywny udział w zajęciach, a także uczą się i zapamiętują nie tylko pojedyncze słowa, ale i całe zwroty. Lekcje odbywają się w pełni w języku obcym.

Indywidualne podejście

W Easy English każde dziecko zasługuje na szczególną uwagę. Precyzyjnie dostosowujemy grupę do wieku i poziomu wiedzy dzieci. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach językowych każdego dziecka zwracając szczególną uwagę na doskonalenie kompetencji mówienia i słuchania ze zrozumieniem – czyli sprawności tak ważnych w dzisiejszym świecie . Zajęcia są prowadzone w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach.

Monitorowanie postępów

Lektor regularnie informuje rodziców o postępach dzieci i udziela wskazówek dotyczących dalszej pracy. Rodzice lub opiekunowie otrzymują raport o osiągnięciach dziecka. Kursanci dostają dodatkowo materiały do pracy w domu , tak aby można było na bieżąco wspierać dziecko w nauce.

Nasz konsultant umówi najlepszy dla Was termin bezpłatnej lekcji próbnej >>

Zobacz – metoda WOWEnglish:

Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas: +48 696 067 822