Masz pytania? Zadzwoń - 696 067 822

Kursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych (języki: angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski i hiszpański)

Zastanów się jakie są Twoje oczekiwania językowe…

• Czy chcesz zacząć w końcu posługiwać się językiem obcym nie czując wstydu i strachu przed popełnieniem błędu?
  • A może zależy ci, żeby rozumieć więcej w języku obcym i jednocześnie nabrać płynności w mówieniu?
  • Przygotowujesz się do egzaminu (8klasisty, maturalnego czy np.FCE)?
  • Może po prostu chcesz dać swojemu dziecku lepszą przyszłość i pomoć mu w nauce języka obcego skutecznie?

Niezależnie jakie są Twoje cele, dobrze trafiłeś! W szkole językowej Easy English znajdziesz to wszystko.

Przyjdź lub zadzwoń, zapisz się a my damy zapewniamy Ci: wyspecjalizowana kadrę językową, coach’ów językowych którzy wiedzą jak uczyć żeby nauczyć i motywować. Dodatkowo przyjazna atmosfera na zajęciach w małych grupach dają gwarancję sukcesu językowego.

Zajęcia dla dzieciaków już od 3 roku życia!

Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas: +48 696 067 822